Ezt olvasta már?


Átrajzolja a debreceni közlekedési rendet a Futófesztivál

Debrecen - A hétvégén rendezik meg az VIII. Rotary Futófesztivált a Nagyerdőn, mely érinti az autóbusz- és villamos-közlekedést is.

Az VIII. Rotary Futófesztivál zavartalan lebonyolítása érdekében március 25-én, vasárnap 9 óra

30 perctől várhatóan 17 óra 30 percig három ütemben lesz közlekedési rendváltozás a Nagyerdőn,mely szakaszosan érinti a 10/10A/10Y-os, 12-es, 13-as, 16-os 22-es, 23Y-os, 24-es autóbuszok, valamint az 1-es villamos közlekedését.

A részletes terelőútvonalak:

I. ütem: 9 óra 15 perc és 10 óra 30 perc között

A szervezők lezárják a Nagyerdei körút Pallagi út és Ady Endre út közötti szakaszát.

22-es autóbusz

eredeti útvonal – Klinikák (visszafordul) – Nagyerdei körút – Hadházi út – Benczúr Gyula utca – Köztemető, Főkapu – eredeti útvonal

Az útvonalváltozás miatt megállóhely nem marad ki.

érintett járat: a Vincellér utcától 8:55-kor, 9:25-kor, 9:55-kor induló autóbusz

24-es autóbusz

eredeti útvonal – Köztemető, Főkapu – Benczúr Gyula utca – Hadházi út – Nagyerdei körút – Klinikák (visszafordul) – eredeti útvonal

Az útvonalváltozás miatt megállóhely nem marad ki.

érintett járat: a Vincellér utcától 9:00-kor, 9:30-kor, 10:00-kor induló autóbusz

II. ütem: 10 óra 30 perctől várhatóan 13 órág

A szervezők lezárják a teljes Nagyerdei körutat, valamint a Hadházi út Nagyerdei körúttal bezárt szakaszát.

10-es autóbusz

IT Services Hungary Kft. felé: eredeti útvonal – Egyetem sugárút – Egyetem tér – Dóczy József utca – Móricz Zsigmond körút – Pallagi út – Gyógyszergyár – Pallagi út – Móricz Zsigmond körút – eredeti útvonal

Az útvonal változás miatt az autóbuszok nem érintik az Egyetem, Klinikák és Szociális Otthon elnevezésű megállóhelyeket, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: a Nagyállomástól 10:20-kor, 10:50-kor, 11:20-kor, 11:50-kor, 12:20-kor, 12:40-kor induló autóbusz

Nagyállomás felé: eredeti útvonal – Pallagi út – Gyógyszergyár – Pallagi út – Móricz Zsigmond körút – Dóczy József utca – eredeti útvonal

Az útvonal változás miatt az autóbuszok nem érintik az Egyetem, Klinikák, Szociális Otthon, valamint Pallagi út elnevezésű megállóhelyeket, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: az IT Services Hungary Kft.-től 10:25-kor, 10:55-kor, 11:25-kor, 11:55-kor és 12:25-kor induló autóbusz

12-es autóbusz

Auguszta felé: eredeti útvonal – Bolyai utca – Dóczy József utca – Móricz Zsigmond körút – Pallagi út – Gyógyszergyár – Pallagi út – Móricz Zsigmond körút – Auguszta

Az útvonal változás miatt az autóbuszok nem érintik az Egyetem, Klinikák, Szociális Otthon elnevezésű megállóhelyeket, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: a Vincellér utcától 10:16-kor, 10:46-kor, 11:16-kor, 11:46-kor, 12:16-kor induló autóbusz

13-as autóbusz

Pallag irányába: eredeti útvonal – Egyetem sugárút – Dóczy József utca- Móricz Zsigmond út – Pallagi út – eredeti útvonal

Az útvonal változás miatt az autóbusz nem érinti az Egyetem, a Klinikák és a Szociális Otthon megállóhelyeket, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megáll.

érintett autóbusz: a Segner térről 11:52-kor induló autóbusz

Segner tér irányába: eredeti útvonal – Móricz Zsigmond út – Dóczy József utca – Egyetem sugárút – eredeti útvonal

Az autóbusza a terelőútvonalon található megállóhelyeken megáll.

érintett autóbusz: a Pallagról induló 12:23-kor induló autóbusz

22-es autóbusz

eredeti útvonal – Békessy Béla utca – Kartács utca – Doberdó utca – visszafele a járatok ugyanezen az útvonalon, de 24-es jelzéssel közlekednek.

érintett járatok: a Vincellér utcától 10:25-kor, 10:55-kor, 11:25-kor, 11:55-kor és 12:25-kor induló autóbuszok

Az autóbuszok a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

23Y-os autóbusz

Vámospércsi út felé: eredeti útvonal – Dóczy József utca – Egyetem tér – Egyetem sugárút – Füredi út – Hadházi út – Zákány utca – eredeti útvonal

Az útvonal változás miatt az autóbuszok nem érintik a Kardos utca, Besze János utca, valamint a Hadházi út 92. elnevezésű megállóhelyeket, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: a Doberdó utcától 10:25-kor, 11:25-kor, 12:25-kor induló autóbusz

Doberdó utca felé: eredeti útvonal – Baksay Sándor utca – Hadházi út – Füredi út – Egyetem sugárút – Egyetem tér – Dóczy Jószef utca – eredeti útvonal

Az útvonal változás miatt az autóbuszok nem érintik a Besze János utca, valamint a Kardos utca elnevezésű megállóhelyeket, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: a Vámospércsi úttól 10:50-kor és 11:50-kor induló autóbusz

24-es autóbusz

eredeti útvonal – Benczúr Gyula utca – Köztemető, főkapu – visszafele ugyanezen az útvonalon, de 22-es jelzéssel közlekednek.

érintett járatok: a Vincellér utcától 10:30-kor, 11:00-kor, 11:30-kor, 12:00-kor és 12:30-kor induló autóbuszok

Az autóbuszok a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

III. ütem: 13 órától 17 óra 30 percig

A Nagyerdei körút Ady Endre út és a Stadion Északi kapu útcsatlakozása közötti szakaszán sáv eltolással és jelzőőrös forgalomirányítással biztosítva lesz a kétirányú forgalom. A Nagyerdei körút többi szakaszán a forgalom egyirányúsítva lesz.

10/10A jelzésű autóbusz

IT Services Hungary Kft/ Doberdó utca irányába: eredeti útvonal - Egyetem sugárút – Egyetem tér - Dóczy József utca – Móricz Zsigmond körút – Pallagi út – Nagyerdei körút – Dóczy József utca – eredeti útvonal

Az autóbuszok az ITSH Kft. irányába az Egyetem és a Móricz Zsigmond út elnevezésű megállóhelyeket nem érintik, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak. Az Auguszta, a Szociális Otthon és a Klinikák megállóhely esetében az autóbuszok a Nagyállomás irányában lévő megállóban állnak meg.

érintett járat: a Nagyállomástól 13:20 és 16:50 között induló autóbuszok

10Y-os autóbusz

IT Services Hungary Kft. irányába: eredeti útvonal - Egyetem sugárút – Egyetem tér – Dóczy József utca – Móricz Zsigmond út – Pallagi út – Gyógyszergyár – Pallagi út – Nagyerdei körút – Dóczy József utca – eredeti útvonal

Az autóbuszok az Egyetem és a Móricz Zsigmond út elnevezésű megállóhelyeket nem érintik,

de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak. Az Auguszta, a Szociális Otthon és a Klinikák megállóhelyek esetében az autóbuszok a Nagyállomás irányában lévő megállókban állnak meg.

érintett járat: a Nagyállomástól 13:00-kor és 13:50-kor induló autóbusz

12-es autóbusz

Mindkét irányba: eredeti útvonal – Bolyai utca – Dóczy József utca – Móricz Zsigmond út – Pallagi út – Gyógyszergyár – Pallagi út – Nagyerdei körút – Bolyai utca – eredeti útvonal

Az autóbuszok az Egyetem, a Móricz Zsigmond út és az Egyetemi Sporttelep elnevezésű megállóhelyeket nem érintik, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak. A Dóczy József utca, az Auguszta, a Szociális Otthon és a Klinikák megállóhelyek esetében az autóbuszok az út túloldalán állnak meg.

érintett járat: a Vincellér utcától 12:46 és 16:46 között induló autóbuszok

13-as autóbusz

Pallag irányába: eredeti útvonal - Egyetem sugárút – Dóczy József utca – Móricz Zsigmond út – Pallagi út – eredeti útvonal

Az autóbuszok az Egyetem, a Klinikák és a Szociális Otthon elnevezésű megállóhelyeket nem érintik, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: a Segner térről 13:15-kor, 15:52-kor és 16:52-kor induló autóbuszok

16-os autóbusz

Nagyállomás irányába: eredeti útvonal – Nagyerdei körút – Hadházi út – eredeti útvonal

Az útvonalváltozás miatt megállóhely nem marad ki.

érintett járat: a Gyógyszergyártól 14:05-kor induló autóbusz

22-es autóbusz

eredeti útvonal – Békessy Béla utca – Móricz Zsigmond út – Pallagi út – Nagyerdei körút – Hadházi út – Benczúr Gyula utca – Köztemető, főkapu – eredeti útvonal

Az autóbuszok az Egyetemi Sporttelep, a Dóczy József utca és az Egyetem elnevezésű megállóhelyeket nem érintik, de a terelőútvonalon az Sportkollégium, Auguszta, Pallagi út, valamint Szociális Otthon elnevezésű megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: a Vincellér utcáról 12:55 és 16:55 között induló autóbuszok

23Y-os autóbusz

Doberdó utca irányába: eredeti útvonal - Baksay Sándor utca – Hadházi út – Nagyerdei körút – Egyetem tér – eredeti útvonal

Az autóbuszok az Oláh Gábor utca és a Kardos utca megállóhelyeket nem érintik, de a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

érintett járat: a Vámospércsi útról 12:50 és 16:50 között induló autóbuszok

1-es villamos közlekedése

A futóverseny ideje alatt az 1-es villamos 10 óra 50 perc és 17 óra 30 perc között két szakaszban közlekednek:

Nagyállomás – Nagyerdei körút – Nagyállomás

Klinikák – Medgyessy sétány – Klinikák

A forgalomkorlátozás ideje alatt a villamosok az Aquaticum elnevezésű megállóhelyet nem érintik.

A Nagyállomásról 10:14-kor induló villamos még a teljes vonalon végig közlekedik, ezt követően pedig

a 17:20-kor induló villamos közlekedik ismét menetrend szerint.

Az érvényben lévő forgalomkorlátozás ideje alatt járataink közlekedésében néhány perces késés várható.

 

forrás: dehir.hu







0


Ön szerint esélyes a Tisza Párt a Fidesz leváltására?




0
0

hírek innen, onnan

Rengeteg magyar taktikázik így a bankszámlájával: dől nekik a pénz, de hamar csőd lehet a vége

Sok banki ügyfél találkozott már azzal az ajánlattal, hogy „pár kattintással folyószámlahitel igényelhető” - ez elsőre csábító...

Durván visszavágtam a férjemnek, miután a gyerekünk születésekor inkább bulizni ment

A házasság sokszor akkor mutatja meg az igazi arcát, amikor váratlan helyzetek elé kerülünk.

Veszélyjelzés 16 megyére – zivataros napunk lesz

Északnyugat felől frontális felhőzet érkezik, de délelőtt az Alföldön még több órát süthet a nap – írja keddi...

Nagy razzia indult a magyar utakon, ellenőrzik a járműveket

Négy nagyvárosban vizsgálják a járművek károsanyag-kibocsátását az Európai Mobilitási Hét részeként – közölte az Építési és...

Át akarta verni a NAV-ot ez az országosan ismert sztár: balhé is lett belőle

Mészáros Bende NAV-os balhéját el sem akarta hinni senki.

Még nincs 40, de 340 millió embert szabadítana meg minden bűncselekménytől. Már van hozzá 80 ezer kamerája, most jönnek a drónok

A Flock Safety egy bűncselekmények nélküli országot ígér Amerikának és már most ijesztő, hogy mire képes. Mások inkább baljós...

Közművesítéssel bővítették a zalaegerszegi északi ipari parkot

Újabb 7 hektáros terület közművesítésével és új út építésével 50 hektárosra bővült Zalaegerszegen az északi ipari park a 400...

A kísérő jelenléte csökkenti a szülés közbeni stresszt

Az állatvilágban megszokott dolog, hogy az anyák egyedül hozzák világra kicsinyeiket, míg az embereknél általában többen is részt...

Azonnal jelezték, a legnagyobb eső erre az országrészre szakad, közben kettészakad az ország, az egyikben nyár, a másikban ősz lesz? Részletes időjárás-előrejelzés

Újabb hidegfront érkezik, közben az ország egyik részében őszies, a másikban nyárias időjárás jöhet kedden.

Margot Robbie újraértelmezte a ’70-es éveket: így lett a flared farmer az ősz slágere

Margot Robbie ismét bebizonyította, hogy ösztönösen érzi, mikor és hogyan kell stílusosan kilépni az utcára.

Látványos lázadás Trump terve ellen az orosz olaj bojkottjáról – Kína „beintett”, sőt, egyenes kiáll Oroszország mellett

Kína jogosnak, törvényesnek és kifogástalannak tartja gazdasági, kereskedelmi és energetikai együttműködését más országokkal,...

Szeptember 16.: Hűvös a reggel, napközben sem lesz nagy melegünk

Ma, 2025. szeptember 16-án Magyarországon változékony, de alapvetően enyhe időjárás várható.

0

Sport

Magyarellenes rigmusok és kórházban zárult este a Csíkszereda román bajnok elleni meccsén

Az újonc székelyföldiek történelmi bravúrt értek el a rekordbajnok bukarestiek ellen.

A Kerkezt is szidó Carragher felháborító állítása miatt áll a bál, Szoboszlai is üzenetet kapott

A magyar válogatott csapatkapitánya sem hagyta szó nélkül a Liverpool meccsén történteket.

Januárban véget érhet Alexander-Arnold madridi kalandja

Trent Alexander-Arnold szombaton is csereként szállt be 9 percre a Real Sociedad ellen idegenben megnyert meccsen. Előtte kezdő volt a Mallorca elleni... Read More... A Januárban véget érhet Alexander-Arnold madridi kalandj

Súlyos balhé robbant ki a Debrecen NB I-es futballcsapatánál?

Meglepő hírek érkeztek a bajnokságban harmadik helyen álló csapat környékéről.

Onana volt a baj? Az MU kegyvesztett kapusa rögtön az első meccsén tündökölt

André Onana játékának nagyon úgy néz ki, hogy jót tett a környezetváltozás, hiszen annak ellenére is megkapta a meccs embere díjat, hogy a Trabzonspor 1–0-ra kikapott a Fenerbahce ellen.

A Barcelona játékosai zuhanyzás nélkül távoztak a stadionból

A Barcelona labdarúgócsapata mindössze 6000 néző előtt verte 6–0-ra a Valenciát, majd a mérkőzés utáni videók tanulsága alapján zuhanyzás nélkül távoztak a Johan Cruyff Stadionból.

Meghalt az a focista, aki akkor is nyugodt maradt, amikor füstölni kezdett alatta a szovjetek repülőgépe

A 71 éves korában elhunyt Juha Dahlund tűzoltóként dolgozott, így akkor sem esett pánikba, amikor a moszkvai olimpián füstölni kezdett alatta egy repülőgép.

Ex-FIFA játékvezető nekiment Michael Olivernek a Liverpool–Burnley után

A Liverpool győzelme Burnley ellen nem múlt el vita nélkül. Keith Hackett, a korábbi FIFA-bíró és Pgmol főnök élesen bírálta Michael Olivert, amiért Lesley Ugochukwu kemény belépőjét csak sárga lappal büntette.

„Az erőszak legyőzte a sportot” – forrong Spanyolország a Vuelta befutójának eltörlése miatt

A miniszterelnök a tüntetők mellé állt, a madridi polgármester a kormányfőt okolja a történtekért.

Az Újpest edzője a kupakiesés után: Mély gödörbe kerültünk

Damir Krznar, az Újpest labdarúgócsapatának trénere szerint a KTE elleni kupakiesés egy arculcsapásként ér fel.

Hivatalos: visszavonul a francia világbajnok

Samuel Umtiti, a 2018-as világbajnok francia labdarúgó, aki megfordult a Lyon, a Barcelona, a Lille és a Lecce csapatában is, hétfőn megerősítette visszavonulását. A 31 éves középhátvédet már korábban is látták

0
0

Bulvár

Tisztítószerek helyett öntsd ezt a wc-be: olyan tiszta lesz, mint még soha

Ne költs többé több ezer forintot a különböző takarítószerekere, helyette készítsd el a cikkünkben bemutatott házi oldatot, amivel tökéletesen makulátlanná, valamint hosszan tartóan illatossá teheted az illemhe

"Visszavonom a két ünnepnap eltörlését" - mondta a kormányfő

Visszavonta a hét elején kinevezett új francia miniszterelnök, Sébastien Lecornu az elődje által a költségvetési hiány csökkentése érdekében tervezett két ünnepnap eltörlését, és kezet nyújtott a baloldalnak.

Kardigán az új blézer: ezt a fazont válaszd őszre

A puha és kényelmes kardigán most a legdivatosabb alapdarab.

A barátaim kis nyaralója bebizonyította, hogy nincs jobb a régi idők nyaránál

Egy barátokkal töltött hétvége visszarepített minket a régi idők gondtalan nyaraihoz. A modern kényelem és a múlt hangulata különleges élményt nyújtott.

Nem akárki tűnt fel Hatvanpusztánál repülővel, a videó kikerült az internetre is

Érdekes felvételek születtek az ország leghíresebb mezőgazdasági területéről.

Nyolc fiút drogozott be egy osztálytársuk: majd borzalmas dolgot tett

Égnek áll az ember haja: nyolc fiút lett szexuális bántalmazás áldozata, miután egy osztálytársuk bedrogozta és egy felnőtthöz csalogatta őket.

Dobrev Klára hosszú göndör hajjal felismerhetetlen: mintha nem is ő lenne a friss képeken

Dobrev Klára fantasztikusan néz ki hosszabb, göndör hajjal a friss képein.

Kiderült a szegedi BYD gyár orbitális titka, innentől másként tekintünk rá

Olcsó elektromos kisautóként hirdeti a BYD az első Magyarországon gyártott modelljét, amiben azért van némi csúsztatás.

Kimondta az egyik NATO-vezető: tényleg elkerülhetetlen a háború, nincs már remény?

Radosław Sikorski lengyel külügyminiszter szerint Oroszország vészesen közeledik a NATO 5. cikkelyének aktiválásához szükséges határvonalhoz.

Kiderült, hogy szabad-e kávét inni reggel, éhgyomorra – Megdöbbentő a fejlemény

A legenda szerint súlyosan káros az egészségre, ha reggel egy feketével indítjuk a napot.

Megérkezett Orbán Viktor válasza a svéd kormányfőnek, szerinte a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

A miniszterelnök szerint a skandináv ország jelenleg éppen összeomlik.

blogmorzsák

Hogyan született Anglia?

Sokan tudják, hogy hosszú ideig kelta törzsek éltek a mai Anglia területén - és az is közismert, hogy a rómaiak is évszázadokig uralták e földet.

Derült égből dróneső

Ha hagyjuk, mindenképpen ők adhatják az első nagy pofont, és ez nagyon komoly előnyt biztosít számukra.

Molnár Ferenc: színház a színházban – A testőr

A döntés mindenképpen a hölgyeké, akkor is, ha látszólag van választásunk.

0